Harmonogram

PLAN STAŁYCH ZAJĘĆ MDK „LIGOTA” (Franciszkańska 33)​
Styczeń 2020
DZIAŁALNOŚĆ PLASTYCZNO-RYTMICZNA:
  1. Dziecięce Studio Artystyczne „Sezamkowo”:
  • grupa 2–latków: wtorki, piątki godz. 9.00 – 11.00,
  • grupa 2–latków : wtorki, piątki godz. 11.00 – 13.00
  • grupa 2 – latków : wtorki, piątki godz. 9.00 – 11.00
  • grupa 2–latków: wtorki, piątki godz.11.00 – 13.00
  1. Akademia plastyki dla przedszkolaków – dla zorganizowanych grup przedszkolnych, wg. wcześniejszych ustaleń: poniedziałki godz. 10.00 – 14.00 (poddasze),
  2. Malarstwo sztalugowe i rysunek dla dzieci i młodzieży:
  •  poniedziałki  godz. 15.00 – 19.00,
  • wtorki 15.00-19.00,
  • środy  godz. 15.00-19.00,
  • czwartki godz. 15.00- 19.00
  1. Nestorkowo. Zajęcia plastyczne dla seniorów –wtorki 15.00-19.00
  2. Rękodzieło dla dzieci i młodzieży- wtorki godz.16.00-17.30 – gr. I, 6-10 lat;  godz. 17.30-19.00 – gr. II, 11-15 lat
DZIAŁALNOŚĆ MUZYCZNA:
  1. Grupy wokalno – taneczne „NUTKI” :
  • ĆWIERĆNUTKI gr. I: poniedziałki godz. 15.30 – 16.15
  • ĆWIERĆNUTKI  gr. II: środy godz. 15.30 – 16.15
  • PÓŁNUTKI: poniedziałki i środy godz. 16.30 – 17.15
  • NUTKI  poniedziałki godz. 17.30 – 19.00
  • GAMA – środy godz. 18.00 – 19.30
  • CDeN – próby raz w miesiącu po wcześniejszym ustaleniu
  1. Koło Miłośników Śląskiej Pieśni: drugi i trzeci poniedziałek stycznia godz. 18.00
  2. Nauka gry na git. klasycznej, elektrycznej i basowej – wg. indywidualnego planu dla każdego ucznia (na zasadzie wynajmu sali).
  3. Nauka gry na pianinie – od poniedziałku do piątku wg. indywidualnego planu.
  4. Nauka gry na keyboardzie, pianinie, akordeonie i flecie – wg. indywidualnego planu (na zasadzie wynajmu sali).
  5. Zajęcia z emisji głosu- od poniedziałku do piątku wg. indywidualnego planu.
DZIAŁALNOŚĆ TANECZNA:
  1. Mażoretki „AKCENT”:
  • KADETKI (nowy nabór) –  piątek godz. 16.00-16.45 (sala baletowa)
  • KADETKI- poniedziałek godz. 15.00 do 15.45 (sala baletowa), piątek 17.00-17.45 (sala baletowa)
  • JUNIORKI MŁODSZE- poniedziałek godz. 16.00 -17.00 (sala baletowa), środy godz. 15.30-16.15 (sala baletowa).
  • JUNIORKI STARSZE: poniedziałek godz. 17.00 -18.00 (sala baletowa), środy godz. 17.00-18.00 (zajęcia w sali gimnastycznej Szkoła Podstawowa nr 35 ).
  • SENIORKI: poniedziałek godz. 18.00 -20.00 (sala baletowa), środy godz. 18.00-20.00 (zajęcia w sali gimnastycznej Szkoła Podstawowa nr 35 ).
  1. Zespoły taneczne: gr. I FRESZKI (4-7 lat) środy godz. 16.30-17.15 (sala baletowa),
  2. II FRESZ –nowa grupa (7- 16 lat) godz.17.30-18.15 (sala baletowa),                                            gr. III FRESZ- kontynuacja (7 -16 lat) godz. 18.30-20.00 (sala baletowa),                                           
  3. Joga i tańce dla seniorów : poniedziałki godz. 11.00 -12.15, godz. 13.00-14.15 (sala baletowa), wtorki godz. 13.00-14.15 (sala baletowa), czwartki godz.11.00-12.15(sala baletowa).
DZIAŁALNOŚĆ TEATRALNO-LITERACKA i INNA:
  1. Zajęcia teatralne: Piątki godz. 16.00-17.00 (dla dzieci 8-12 lat.), godz. 17.00-18.30 (dla młodzieży 13-18 lat.)
  2. Spotkania Klubu dyskusyjnego: poniedziałki godz. 17.00 – 20.00
  3. Klub filatelistyczny: w drugi piątek miesiąca, godz. 16.00 – 18.00
  4. Nauka gry w Skata: w każdą środę miesiąca, godz. 15.30-20.00
CYKLICZNE BEZPŁATNE SPOTKANIA DLA SENIORÓW :
  1. „Pora dla Seniora”- 9 stycznia, godz. 11.00-13.00
  2. „Śpiewaj razem z nami”- 29 stycznia godz. 11.00-13.00
Skip to content